Ev Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar

Yazan admin

Hizmete erişiminiz ve kullanımınız, bu Koşulları kabul etmenize ve bunlara uymanıza bağlıdır. Bu Koşullar, Hizmete erişen veya Hizmeti kullanan tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir.

Hizmete erişerek veya Hizmeti kullanarak bu Koşullara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Koşulların herhangi bir kısmına katılmıyorsanız, Hizmete erişemezsiniz.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, [wpautoterms company_name] tarafından sahip olunmayan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlerine bağlantılar içerebilir.

[wpautoterms company_name], üçüncü şahıs web sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir ve bunlardan sorumlu değildir. Ayrıca, [wpautoterms company_name] ‘nin, bu tür içerik, mal veya hizmetlerin kullanımı veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak neden olunan veya ortaya çıktığı iddia edilen herhangi bir hasar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacağını da kabul edersiniz. bu tür web siteleri veya hizmetlerde veya bunlar aracılığıyla.

Ziyaret ettiğiniz tüm üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Sonlandırma

Koşulları ihlal etmeniz de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir nedenle, önceden bildirimde bulunmaksızın veya yükümlülük olmaksızın Hizmetimize erişimi derhal sonlandırabilir veya askıya alabiliriz.

Şartların, doğası gereği fesih durumunda kalması gereken tüm hükümleri, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, fesihten sonra da geçerliliğini korur.

Feragatname

Hizmeti kullanımınızın riski tamamen size aittir. Hizmet “OLDUĞU GİBİ” ve “MEVCUT OLDUĞU GİBİ” esasına göre sağlanır. Hizmet, zımni satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk, ihlal etmeme veya performans rotası dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, açık veya zımni hiçbir garanti olmaksızın sağlanır.

Uygulanacak Hukuk

Bu Koşullar, kanunlar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın Türkiye kanunlarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.

Bu Koşulların herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız, bu haklardan feragat olarak kabul edilmeyecektir. Bu Koşulların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu Koşulların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Koşullar, Hizmetimizle ilgili aramızdaki tüm sözleşmeyi oluşturur ve Hizmetle ilgili aramızda yapabileceğimiz önceki tüm sözleşmelerin yerine geçer ve bunların yerine geçer.

Değişiklikler

Kendi takdirimize bağlı olarak, bu Koşulları herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutuyoruz. Bir revizyon önemliyse, yeni şartların yürürlüğe girmesinden en az 30 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Neyin önemli bir değişikliği oluşturduğu tamamen bizim takdirimize bağlı olarak belirlenecektir.

Bu revizyonlar yürürlüğe girdikten sonra Hizmetimize erişmeye veya kullanmaya devam ederek, revize edilmiş şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmayı bırakın.

Bize Ulaşın

Bu Koşullarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için çerezleri Kabul Etmeniz lazımdır Kabul Et Gizlilik Politikası