Ev Otomobil Opel Mokka-e, 2020 Bağlanabilir Araba Ödülü’nü Kazandı

Opel Mokka-e, 2020 Bağlanabilir Araba Ödülü’nü Kazandı

Yazan admin

Bağlanabilir Araba Mükafatı, Auto Bild ve Computer Bild okuyucuları tarafından her yıl tertipli olarak takdim edilmeye devam ediliyor. Bu mükafatı verirken göz önünde bulundurulan en büyük konu, aracın sahip olduğu dijital altyapı ve teknolojik donanımlar.

Daha evvel bu mükafatın sahiplerinin ortasında Opel Corsa, Vivaro-e ve Insignia model araçlar bulunuyordu. Opel, bu muvaffakiyetini devam ettirdi ve Mokka model SUV’nin elektrikli versiyonu olan Mokka-e ile 2020 Bağlanabilir Araba Ödülü’nün sahibi oldu.

Opel Mokka-e, büsbütün dijitalleştirilmiş bir kokpite sahip

Opel Mokka-e, büsbütün dijitalleştirilmiş kokpiti sayesinde teknolojik altyapısını kanıtlayan bir araç olarak mükafatın sahibi olmaya layık görüldü. 2020 Bağlanabilir Araba Ödülü’nün sahibi olan araç, şoföre sezgisel ve teknolojiyle donatılmış bir sürüş tecrübesi sunuyor. Pure Panel donanımı sayesinde şoför, kokpitte gösterilen tüm bilgileri gerçeğe çok yakın bir halde algılıyor.

Opel Mokka-e’de bulunan 7,0 inçlik multimedya ekranı, büsbütün şoför odaklı tasarlanmakla birlikte Multimedya Navi Pro dayanağı sunuyor. Kokpit bölgesinde bulunan 12,0 inçlik gösterge paneli ise sürüş ve araçla ilgili tüm ayrıntıları şoföre aktarıyor.

Opel Mühendislik Kısmı Genel Müdürü Marcus Lott, Mokka-e’nin 2020 Bağlanabilir Araba Ödülü’nü almasıyla ilgili şu kelamları lisana getirdi; “Yeni Opel Mokka-e ile müşterilerimize son derece kapsamlı ve eksiksiz bir paket sunuyoruz. Şoförler muhtaçlık duydukları tüm bilgileri dijital Pure Panel’in iki geniş ekranından alıyor. Bilgi-eğlence sistemi birebir vakitte ileri düzeyde bağlanabilirlik sunuyor. Sistemlerin kullanımı sezgisel olup ‘OpelConnect’ hizmetleri sürüşü daha da keyifli hale getiriyor.”

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için çerezleri Kabul Etmeniz lazımdır Kabul Et Gizlilik Politikası