Ev Oyun Hadum Boss Rush Modu Karanlığın Gücü ile Black Desert Mobile’a Geliyor

Hadum Boss Rush Modu Karanlığın Gücü ile Black Desert Mobile’a Geliyor

Yazan admin

Pearl Abyss bugün, Hadum Boss Rush modunun Black Desert Mobile evrenine geldiğini duyurdu. Maceracılar artık bu yeni modda karanlığa gömülmüş bosslara meydan okuyabilecek ve çok daha kıymetli mükafatlar kazanabilecekler.


Yeni modda Maceracılar, Elion’un Diyarı’ndaki olağan Boss hücumları sırasında karşılaştıkları bossları yenmekle görevlendirilecek. Bu yeni modda bossları alt etmek daha sıkıntı olacak, lakin iştirakçiler daha özel mükafatlar düşürecekler.

Hadum Boss ataklarına girmek için Maceracıların, Zorluk derecesi 99’da Red Nose Boss Rush ile bir öykü misyonunu tamamlamaları gerekecek. Akabinde 100 Boss Stamp ve 1 Shadow Knot kullanarak moda girebilecekler. Hadum Boss Rush modu, olağan Boss Rush’a kıyasla 3 dakikalık vakit sınırlamasına sahip olup bu mühlet içerisinde tamamlanmalıdır.


Black Sun Artık Daha da Eğlenceli!

Tüm bunlara ek olarak, Black Sun programı, Maceracıların aktiflikte daha keyifli vakit geçirmeleri için değiştirildi. Black Sun artık Çarşamba ve Pazar günleri 18:00 – 19:00 ve 21:00 – 22:00 (sunucu saati) saatleri ortasında Maceracılara sunulacak. Maceracılar bu aktifliğe iki kere katıldığında puanları eklenecek ve bu puanlar aracılığıyla mükafatları belirlenecek. Mükafatlar sonraki gün verilecek ve iştirakçiler kazandıkları bu mükafatları özel eşyalar elde etmek için kullanabilecek.

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için çerezleri Kabul Etmeniz lazımdır Kabul Et Gizlilik Politikası