Ev Teknoloji Galaxy Buds Pro’nun Özellikleri ve Fiyatı Açığa Çıktı

Galaxy Buds Pro’nun Özellikleri ve Fiyatı Açığa Çıktı

Yazan admin

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, planlarında bir değişiklik olmaz ise ocak ayı içinde bir aktiflik düzenleyecek. Şirket, bu aktiflik kapsamında da Galaxy S21 olarak isimlendirilmesi mümkün yeni amiral gemisi telefon ailesiyle birlikte en yeni kablosuz kulaklıklarını duyuracak. Yaşanan son bir sızıntı, “Galaxy Buds Pro” olarak isimlendirilecek kablosuz kulakların neredeyse tüm özelliklerini ve fiyatını gözler önüne seriyor.

Samsung Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live ve Galaxy Buds +’ın karşılaştırıldığı bir pazarlama dokümanının sızdırılması üzerine ortaya çıkan bilgiler, Galaxy Buds Pro’nun sunduğu özellikler karşılığında uygun sayılabilecek fiyatlı olabileceğini gösteriyor. Çünkü piyasayadaki başka kablosuz kulaklıklara baktığımızda, daha düşük özelliklere sahip modellerin Galaxy Buds Pro’ya yakın fiyatlandırıldığını görüyoruz.

İşte Galaxy Buds Pro’yu sürpriz olmaktan çıkaran o döküman

Sızdırılan doküman imajı, Galaxy Buds Pro’nun oynatma için 8 saat kesintisiz, 28 saat kutuyla birlikte kullanılabileceğini ortaya koyuyor. Bu kulaklık, konuşma içinse kesintisiz 4,5 saat kulllanım imkanı tanıyor. Kutuyu da işin içine kattığımızda, Galaxy Buds Pro’nun 15 saate kadar konuşmak için kullanılabileceğini görüyoruz.

Samsung Galaxy Buds+ ile Galaxy Buds Live, IPX2 sertifikasına sahipti. Lakin yeni model, bu hususta biraz daha geliştirilmiş olarak karşımıza çıkacak. IPX7 sertifikası, Galaxy Buds Pro’nun su ve tere karşı azamî dayanıklılık gösterdiği manasına geliyor. Bu da farklı şartlar için kullanıcıların işine yarayacak. Ayrıyeten bu kablosuz kulaklık, gelişmiş faal gürültü engelleme takviyesiyle de kardeşlerinden daha gelişmiş bir yapıya sahip olacak.

Galaxy Buds Pro’ya ait sızdırılan öteki bir görselse, bu kablosuz kulaklıkta 11 mm’lik bass odaklı, 6,5 mm’lik tiz odaklı şoförler olacağını ortaya koyuyor. Ayrıyeten kullanıcılar, bu kablosuz kulaklığı farklı ses kalitesi cinslerinde de kullanabilecekler. Bu ortada, evvelki modellerde olduğu üzere Galaxy Buds Pro’da da Bluetooth 5.1 ve süratli eşleştirme üzere özellikler yer alacak.

Tüm bu özelliklere sahip Galaxy Buds Pro’nun fiyatı, 199 dolar (yaklaşık 1.500 TL + vergiler) olacağını görüyoruz. Bu da Samsung’un, Galaxy Buds Live’dan çok daha güzel özelliklere sahip olan bir kablosuz kulaklığı, yalnızca 30 dolar fark ile tüketicilere sunacağı manasına geliyor. Samsung’un ocak ayı içinde düzenleyeceği aktiflik, sızdırılan bu görselin doğruluğunu ortaya koyarken, Galaxy Buds Pro’yla ilgili her şeyi gözler önüne serecek.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için çerezleri Kabul Etmeniz lazımdır Kabul Et Gizlilik Politikası